Після відриття валютних пар токену Luna на багатьох криптобіржах, таких як Binance, курс криптовалюти почав різко зростати і дав неймовірні X. За добу ціна токену Terra Luna зроса більш ніж на 1000%.
Кількість монет Luna зросла до 6,5 трлн.
За даними Terra Analytics за останні кілька тижнів лише три дні тому, обіг Luna становив лише близько 340 000 штук
За задумом UST продажі Luna мали допомогти алгоритмічній стабільній монеті зберегти паритет з доларом США. Але як тільки UST втратив свою прив’язку, і інвестори спробували масово перевести в готівку гроші, цей механізм чинив сильний знижувальний тиск на Luna. Гірше того, чим сильніше падала ціна Luna, тим сильнішим був знижувальний тиск. Це створило порочне коло, яке обрушило ціну Luna і змусило її пропозицію прискоритися в експоненційному масштабі.
У вівторок мережа випустила 40 мільйонів токенів Luna. У середу оборотна кількість Luna почала зростати і досягла 1,5 мільярда токенів. У четвер він досяг нового рівня, піднявшись до 176 мільярдів токенів, незважаючи на те, що ланцюг було зупинено на короткий час. Сьогодні він досяг 6,5 трлн і продовжував би рости, якби ланцюжок не було зупинено вдруге.
Розгнівані інвектори Terra роззивають творця проекту До Квону
Розгнівані інвестори, що понесли великі втрати після різкого відміни прив’язки TerraUSD, інтерпуються, де знаходиться генеральний директор Terraform Labs До Квону.
Зазвичай активний у Твіттері Квон склав публікації зі среди. Його останнім потом було повідомлення, в якому він запевняв інвесторів у тому, що Terra нікуди не дєнеться і її входження в форму буде «захоплюючим».
В США Квона видалили з числа виступаючих на конференції у Флориді за темою «Стійблкіни! Приложение «КріптоКіллер», так що і в цьому випадку криптоентузіасти не зможуть отримати відповідей на свої питання.
Останнім відомим місцезнаходженням Квона був Cінгапур, де розташовані штаб-квартири Terraform Labs і Luna Foundation Guard. Пообіцяється, що він не з’являється там протягом декількох днів.
Про Terra (LUNA)
Terra – це блокчейн, заснований у січні 2018 року, майнет якого було запущено у квітні 2019 року. У процесі створення мережі використовувався Cosmos SDK. Блокчейн спрямовано створення стейблкоинов. Нативний токен Terra (LUNA) виступає як застава для стейблкоіна Terra. Останній можна конвертувати назад у LUNA. Цим він відрізняється від стейблкоінов, забезпечених фіатом або які мають надмірне забезпечення, які ми зазвичай використовуємо. Флагманський стейблкоїн Terra, TerraUSD (UST), також є найбільшим децентралізованим стейблкоїном з ринкової капіталізації і поступається лише BUSD, USDC та Tether.
Luna також використовується для оплати мережевих комісій, участі у протоколі управління блокчейном та механізмі консенсусу Terra Proof of Stake. Terra Station дозволяє користуватися стейкінгом та зберігати LUNA, а також брати участь в управлінні мережею. Ця програма є офіційним гаманцем та панеллю управління в блокчейн-мережі Terra.
Для прив’язки стейблкоін Terra автор повинен забезпечити можливість його обміну на фіатний еквівалент у LUNA. Наприклад, стейблкоїн євро можна обміняти на еквівалент у LUNA вартістю один євро. Ця схема дозволяє заробляти на арбітражі, коли вартість стейблкоїну «віддаляється» від застави та, зрештою, повертається до фіксованого курсу.
Ви також можете отримати LUNA в нагороду, використовуючи токен як валідатор або делегуючи його іншим валідаторам. Частина нагород за додавання блоків передається делегаторам. Щоб стати валідатором, ви повинні прив’язати певну кількість токена LUNA мінімум на три тижні. Однак більшість звичайних користувачів вибирають делегування як більш просту та доступну альтернативу.